Personeel van het jeugdcentrum

Greet Van Houtven
greet.vanhoutven@lier.be
03 480 36 30
Coördinator jeugd

Inge Corluy
inge.corluy@lier.be
03 480 36 30
Coördinator BKO

Peter Janssens
peter.janssens@lier.be
03 480 36 30
03 488 13 10 (Speelmicroob)
Coördinator speelpleinwerking

Karen Verheyen
karen.verheyen@lier.be
03 480 36 30
Consulent

Amber Staepels
amber.staepels@lier.be
03 480 36 30
Inspraakbegeleider

Kenny Verberckmoes
kenny@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdhuiswerker

An-Sofie Gysemans
an-sofie@moeve.be
03 480 36 30
Projectwerker jeugdhuis

Joyce Vermeulen
joyce.vermeulen@lier.be
03 480 36 30
Hoofdbegeleidster buitenschoolse kinderopvang

Dilek Cukur
dilek.cukur@lier.be
03 480 36 30
Administratief medewerker buitenschoolse kinderopvang

Wim Schuermans
wim.schuermans@lier.be
03 480 36 30
0497 52 94 50
Doelgroepenadviseur

Nieuwsberichten

Hij komt ! Hij komt !

Op zaterdag 18 november doet Sinterklaas zijn intrede in Lier, bijgestaan door zijn Zwarte Pieten.

Vanaf 13.30u wordt iedereen verwacht aan de Mosdijk waar het gezelschap per boot zal...

Wat als... ik burgemeester van Lier zou zijn?

Dàt was het vertrekpunt voor een online bevraging waaraan ruim 1000 Lierse kinderen en jongeren deelnamen.

Ben je nieuwsgierig naar de resultaten? Wil je wel eens weten welke beleidsthema’s de Lierse jeugd belangrijk vindt?...

Inhoud syndiceren