Personeel van het jeugdcentrum

Greet Van Houtven
greet.vanhoutven@lier.be
03 480 36 30
Coördinator jeugd

Inge Corluy
inge.corluy@lier.be
03 480 36 30
Coördinator BKO

Peter Janssens
peter.janssens@lier.be
03 480 36 30
03 488 13 10 (Speelmicroob)
Coördinator speelpleinwerking

Karen Verheyen
karen.verheyen@lier.be
03 480 36 30
Consulent

Amber Staepels
amber.staepels@lier.be
03 480 36 30
Inspraakbegeleider

Kenny Verberckmoes
kenny@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdhuiswerker

An-Sofie Gysemans
an-sofie@moeve.be
03 480 36 30
Projectwerker jeugdhuis

Joyce Vermeulen
joyce.vermeulen@lier.be
03 480 36 30
Hoofdbegeleidster buitenschoolse kinderopvang

Dilek Cukur
dilek.cukur@lier.be
03 480 36 30
Administratief medewerker buitenschoolse kinderopvang

Wim Schuermans
wim.schuermans@lier.be
03 480 36 30
0497 52 94 50
Doelgroepenadviseur

Nieuwsberichten

Zomerprogramma tienerwerking Moev'it

Het programma voor de tieners in de zomervakantie is vanaf nu beschikbaar.

 

...

Zomerkampen

In de zomervakantie staan er een aantal meerdaagse kampen op het programma :

Musicalstage
3 tem 7 juli - 9 tot 16 jaar

...

Tienerwerking Moev'it zoekt animatoren

Tijdens de paas- en zomervakantie staat tienerwerking Moev'it garant voor een dynamisch aanbod activiteiten, op maat van 12 tot 15 jarigen :
lasershooten, pretparken, subtropisch zwemmen, workshops, movies, ...

Hiervoor zoeken...

Inhoud syndiceren