Jeugddienst

De jeugddienst (de officiële benaming is team jeugd en BKO) bevindt zich op de eerste verdieping van het jeugdcentrum.

 

Wat doen we?

  • Coördinatie van de verschillende jeugdwerkingen: buitenschoolse kinderopvang Kadee, Speelpleinwerking 'de Speelmicroob', tienerwerking Moev’it, jeugdhuis De Moeve, jeugdraad, artistiek jongerenproject Artafact, jeugdwelzijnswerk
  • Organisatie van activiteiten en evenementen: Sinterklaasaankomst in Lier, workshops, buitenspeeldag, springkastelendag, tienerfestival, optredens, zomerkampen,…
  • Dagelijks beheer van het jeugdcentrum: administratie, verhuur lokalen (fuifzaal, repetitieruimte, vergaderzalen)
  • Fiscale en materiële ondersteuning van het jeugdwerk: subsidies voor de jeugdverenigingen, uitleendienst, fiscale attesten,…
  • Jongereninspraak: ondersteuning van de jeugdraad, organisatie van jongerenbevragingen, ontwikkeling van nieuwe inspraakmogelijkheden,… 

 

Jeugddienst personeel

 

WIE IS WIE?

 

JEUGD

Greet Van Houtven
greet.vanhoutven@lier.be
03 480 36 30
Teamleider jeugd en BKO
Peter Janssens
peter.janssens@lier.be
03 480 36 30 | 03 488 13 10 (Speelmicroob)
Coördinator speelpleinwerking Speelmicroob
Wim Schuermans
wim.schuermans@lier.be
03 480 36 30 | 0497 52 94 50
Coördinator tienerwerking Moev’it
Amber Staepels
amber.staepels@lier.be
03 480 36 30
Inspraakbegeleider | ondersteuning jeugdverenigingen
Karen Verheyen
karen.verheyen@lier.be
03 480 36 30
Consulent jeugd | communicatieverantwoordelijke jeugd

 

BUITENSCHOOLSE OPVANG

Inge Corluy
inge.corluy@lier.be
03 480 36 30
Coördinator buitenschoolse kinderopvang
Joyce Vermeulen
joyce.vermeulen@lier.be
03 480 36 30
Hoofdbegeleidster buitenschoolse kinderopvang
Dilek Cukur
dilek.cukur@lier.be
03 480 36 30
Administratief medewerker buitenschoolse kinderopvang

 

JEUGDHUIS

Kenny Verberckmoes
kenny@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdhuiswerker
Eva Mundorff
eva@moeve.be
03 480 36 30
Projectmedewerker Artafact

 

TECHNIEK EN ONDERHOUD

Jan Wuyts
moevement@lier.be
03 480 36 30
Technisch medewerker
Youssef El Aissaoui
youssef.elaissaoui@lier.be
03 480 36 30
Interieurverzorger