Jeugddienst

De jeugddienst (de officiële benaming is team jeugd en BKO) bevindt zich op de eerste verdieping van het jeugdcentrum.

 

Wat doen we?

  • Coördinatie van de verschillende jeugdwerkingen: buitenschoolse kinderopvang Kadee, speelpleinwerking 'de Speelmicroob', 16+ werking, jeugdhuis De Moeve, jeugdraad, jongerenprojecten als PACT en BAAS, en jeugdwelzijnswerk
  • Organisatie van activiteiten en evenementen: Sinterklaasaankomst in Lier, workshops, buitenspeeldag, springkastelendag, optredens, zomerkampen,…
  • Dagelijks beheer van het jeugdcentrum: administratie, verhuur lokalen (fuifzaal, repetitieruimte, vergaderzalen)
  • Fiscale en materiële ondersteuning van het jeugdwerk: subsidies voor de jeugdverenigingen, uitleendienst, fiscale attesten,…
  • Jongereninspraak: ondersteuning van de jeugdraad, organisatie van jongerenbevragingen, ontwikkeling van nieuwe inspraakmogelijkheden,…
     

 

WIE IS WIE?

TEAM JEUGD

Greet Van Houtven
greet.vanhoutven@lier.be
03 480 36 30
Teamleider jeugd en BKO
Peter Janssens
peter.janssens@lier.be
03 480 36 30 | 03 488 13 10 (Speelmicroob)
Coördinator speelpleinwerking | wijkspeelpleintjes
Jonas Dillen
jonas.dillen@lier.be
03 480 36 30 | 03 488 13 10 (Speelmicroob)
Medewerker speelpleinwerking | wijkspeelpleintjes
Amber Staepels
amber.staepels@lier.be
03 480 36 30
Inspraakbegeleider | ondersteuning jeugdverenigingen
Karen Verheyen
karen.verheyen@lier.be
03 480 36 30
Consulent jeugd | communicatieverantwoordelijke
Wim Schuermans
wim.schuermans@lier.be
03 480 36 30 | 0497 52 94 50
Evenementen

 

BUITENSCHOOLSE KINDEROPVANG

Wim Vekemans
wim.vekemans@lier.be
03 480 36 30
Teamcoördinator
Joyce Vermeulen
joyce.vermeulen@lier.be
03 480 36 30
Hoofdbegeleidster
Dilek Cukur
dilek.cukur@lier.be
03 480 36 30
Administratief medewerker
Ine Van der Heyden
ine.vanderheyden@lier.be
03 480 36 30
Locatieverantwoordelijke Lisp, Koningshooikt en Pastorie
Leslie Winkelmans
leslie.winkelmans@lier.be
03 480 36 30
Locatieverantwoordelijke Spui en Speelmicroob
Dagmar Geerts
dagmar.geerts@lier.be
03 480 36 30
Pedagogisch coach

 

JEUGDHUIS  |  16+ WERKING

Kenny Verberckmoes
kenny@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdhuiswerker
Arnaud Crols
arnaud@moeve.be
03 480 36 30
Projectmedewerker jeugdcultuur | Repetitieruimte & polyvalente zaal
Mavis Reynvoet
mavis@moeve.be
03 480 36 30
Projectmedewerker creatieve expressie en ondernemingszin
Tom Versmissen
tom@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdopbouwwerker
Britta Smans
britta@moeve.be
03 480 36 30
Jeugdopbouwwerker

 

TECHNIEK EN ONDERHOUD

Jan Wuyts
moevement@lier.be
03 480 36 30
Technisch medewerker